شنبه , اسفند ۳ ۱۳۹۸
خانه / پتو کیلویی / فروش پتو کیلویی و فروش عمده پتو

فروش پتو کیلویی و فروش عمده پتو

فروش پتو به صورت کیلویی و نیز فروش عمده پتو از روش هایی هست که باعث پایین نگه داشتن قیمت پتو هست. اگر خریدار پتو خرید عمده و در تعداد داشته باشد فروشنده به حتم اقدام به دادن تخفیف خواهد البته درصد تخفیف بسته به فروشنده و خریدار و حجم معامله دارد. فروش عمده پتو اگر همراه با فروش پتو کیلویی باشد تخفیف بیشتری را شامل می شود.

بازار فروش پتو کیلویی در اصفهان

بازار فروش پتو کیلویی در اصفهان و تمامی شهرهای دیگر مثل

فروش پتوک کیلویی

 • یزد
 • کاشان
 • قم
 • شیراز
 • و…،

به مشتریان این فرصت را داده تا با عالی ترین و بهترین و مناسب ترین قیمت های ممکن دست یابند.

جهت خرید هم اکنون تماس بگیرید و از فرصت خرید با قیمت مناسب بهره ببرید.

فروش پتو کیلویی

 

یکی از انواع پتوهایی که در بازار کنونی با توجه به قیمت های ارزانی که دارند، توانسته فروش بالایی را به خود اختصاص دهد، مربوط به پتو کیلویی هست.

این نوع پتوهای کیلویی،

 • یا به صورت پتوهایی با نقص ناچیز فنی هستند
 • و یا پتوهایی کاملا سالم می باشند و تنها به دلیل عدم داشتن بسته بندی های خاص،

با قیمت های ارزان تری به فروش می رسند.

کانال عمده فروشی پتو

اگر در جستجوی بهترین کانال های عمده فروشی پتو و یا کالا هایی مثل کانال فروش روفرشی، کانال فروش تشک، و یا کانال فروش زیرانداز مسافرتی هستید، سایت فوق می تواند برای شما یک مرجع بزرگ و امن برای دستیابی به چنین کانال های عمده فروشی هست.

ما هم از طریق سایت، هم کانال و هم اینستاگرام، انواع مدل پتوهای خود را به مشتریان معرفی می نماییم تا بستر ساده و دسترسی کم هزینه ای را برای مشتریان خود فراهم آوریم.

کانال تلگرامی پتوی ما : t.me/Blanket_Pato هست. که در سایت چند جای دیگر نیز قید شده است.

فروش پتو کیلوییصادرات انواع پتو کیلویی

پتوهای کیلویی که توسط شرکت های متعددی از جمله از طریق

 • تولیدی های شهر های یزد، کاشان و اصفهان

تولید می شوند، در بحث های صادراتی هم می توان آن ها را وارد نمود.

در همین خصوص فعالان عرصه های صادراتی و بین المللی، نیاز به تامین و خرید عمده پتو های خوب کیلویی خواهند داشت که بتوانند به قیمت های خوبی نیز دست یابند.

بازار فروش پتو کیلویی در اصفهان

به نظر می آید که در این بازار بلبشویی بهترین بازار خرید و فروشی که می توان به خریداران عمده پتو کیلویی و نیز دیگر پتو ها برای تامین نیاز های عمده آنها پیشنهاد نمود، مربوط به بازار فروش عمده و تکی این سایت از سایت های گروه تولید برادارن آهون می باشد.

سایت های شرکتی و برندینگی ما این مزیت را به همراه خود دارند که شما خریداران پتو را در هر موقعیتی که باشید، پاسخ گوی نیازهایتان خواهد بود.

لذا در نتیجه با انتخاب پتوهای کیلویی و نیز پتو های دیگر مثل پتو های مسافرتی برای صادرات، خرید عمده آن ها را هم می توانید با مدل های گوناگون، از طریق این سایت ها به انجام رسانید.

فروش پتو کیلویی

سایت فروش عمده پتو کیلویی گل برجسته

پتو کیلویی گل برجسته در اندازه های تک نفره و دو نفره تولید می شوند. که با خرید عمده و کیلویی مدل های مختلف آن از طریق سایت های گروه تولیدی برادران آهون، تضمین قیمت ها همراه با کیفیت مغوب را می توانید داشته باشید.

فروش عمده پتو کیلویی

پتو کیلویی گل برجسته کاربردی، مستقیم و بدون واسطه برای تمامی شهر های کشور و صادرات قابل ارسال بوده و کافی است شما عزیزان، برگه ثبت سفارشات عمده پتو کیلوی گل برجسته خود را در اختیار مدیر فروش قرار دهید.

یکی از تولید کنندگان مطرح در حوزه روفرشی، پتو، زیرانداز و تشک در کشور، مربوط به گروه تولیدی برادران آهون هست که عرضه کننده بهترین و جدیدترین مدلاین گروه از محصولات خانگی و منسوجات و لوازم خواب هستند.

در مورد پتوهای گل برجسته می توان بیان کرد کهمعمولا از جذابیت و فروش بالاتری برخوردار هستند. که البته دلیل این امر نیز ظاهر زیباتر آن ها می باشد و شرکت تولید برادران آهون توانسته با بهترین مدل های ممکن، این نوع پتوها را تولید و ارائه نمایند.

امروزه تکنولوژی روز در خدمت انسان هست تا بتواند راحت تر و بهتر زندگی کند. خیلی از خریدارن پتو علاوه بر این محصولات برای خرید محصولات و لوازمات مورد نیاز خود باید در بازار بشدت اذیت شوند.

اما شما می توانید خرید روفرشی یزد، زیرانداز، انواع پتو و تشک خود را با ما یکجا تجربه کنید.

کارخانه تولید پتو کیلویی گل برجسته یزد

کارخانه تولید پتو کیلویی گل برجسته یزد با دارا بودن دستگاه های و تکنولوژی بسیار پیشرفته صنعتی روز دنیا و همجوار بودن با کارخانه تولید کننده مواد خام اولیه، توانسته بهترین مدل پتو های گل برجسته تک نفره و دو نفره را با قیمت مناسب به صورت تکی و عمده تولید و به بازار داخل کشور و حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس و گاهاً اروپا عرضه نماید.

در زمینه تولید پتو های گل برجسته مرغوب

 • تک نفره و دو نفره تولیدی پتوی گل برجسته یزد
 • با سایز های استاندارد
 • و طرح های متنوع و خریدار پسند،

عاملی شده تا شاهد ایجاد فرصت های عالی و نیز موقعیت های تجاری پرسودی در میدان خرید و فروش کشور و صادرات باشیم.

می دانیم که پخش انواع پتو به عنوان یکی از  اصلی ترین مشاغل و نیز فرصت های اقتصادی در جامعه بی کاری ایران و دیگر کشور های جهان هست.

اذا همکاران و دوستانی که تمایل دارند می توانند با پیشنهاد نمایندگی فروش برند پتو گروه تولیدی ما از فرصت سودآوری ایجاد شده لازم بهره را ببرند.

کارخانه تولید پتو کیلویی

خرید و فروش عمده پتو کیلویی برای صادرات

در فعالیت های صادراتی برای تمام محصولات من جمله

 • انواع تشک،
 • رو فرشی،
 • زیرانداز
 • و پتو
 • و …

با توجه به این که حجم و تعداد خرید بالایی از انواع محصول مورد نظر برای معامله مورد نظر قرار می گیرد، به طور قطع می توان انتظار یک جلسه حضوری و بازدید از تولیدی را در برنامه کاری خریدار پتو قرار داد.

هر چند امروزه با توجه به فضای ایجاد شده توسط اینترنت و نیز ایجاد فرصت استثنایی خرید و فروش عمده پتو کیلویی به صور اینترنتی و غیر حضوری، گروه تولیدی ما نیز توانسته از فرصت مهیا شده رقابتی بی نظیری را به لحاظ قیمت و کیفیت برای مشتریان خود ایجاد نمایید.

اما باز هم ما مایلیم که خریداران پتو حضوری تشریف بیارند و از نزدیک شرایط یک رابطه پایدار را ایجاد نمایند.

 دعوت و استقبال گرم ما را پذیرا باشید.

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پتو کیلویی قیمت عمده و ارزان اصفهان

پتو کیلویی چیست؟ چرا پتو را کیلویی می فروشند؟ آدرس کارخانه پتو کیلویی را می …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام