جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز حصیری / پخش عمده زیرانداز حصیری مسافرتی کیفی ارزان قیمت

پخش عمده زیرانداز حصیری مسافرتی کیفی ارزان قیمت

پخش عمده زیرانداز حصیری مسافرتی کیفی از طریق نمایندگی ها به طور عمده در بازار ها پخش می شود.برای خرید عمده با شماره درج شده در صفحه در ارتباط باشید. این محصولات با کارایی بسیار عالی که دارند توانسته اند طرفداران زیادی را با خود همراه کنند و به طور کلی عرضه شوند.زیرانداز حصیری کیفی و زیرانداز جاجیمی از طریق نمایندگی ها به طور عمده در بازار ها پخش می شود.

زیرانداز حصیری مسافرتی ارزان قیمت

زیرانداز همان طور که از نامش مشخص است در زیر سفره پهن می شود تا خرده غذا ها به روی فرش نریزد. علاوه بر این محصولات ذکر شده دارای کارایی های بیشتری هستند که سبب شده تا  در بازار ها محبوب باشند و مشتریان زیادی را به خود جذب کنند. چند نمونه از کاربرد های آن ها را بیان می کنیم که در موقعیت های متفاوت به کار می رود:

  • استفاده از زیرانداز در پارک
  • استفاده از زیر انداز در طبیعت
  • استفاده از زیرانداز در ورزش یوگا
  • استفاده از زیرانداز در ایروبیک
  • استفاده از زیر انداز در زیر سفره

زیرانداز حصیری مسافرتی

زیرانداز مسافرتی حصیری و کاربرد آن

زیرانداز را وقتی می خواهیم خریداری کنیم با دنیایی از تنوع روبه رو می شویم که هر کدام دارای کارایی و جنس خاصی می باشند. نمونه ای از این موارد زیرانداز حصیری کیفی است. این زیرانداز ها از این جهت در کیف هایی بسته بندی می شوند که حمل شان آسان شود و در حمل و نقل ها به زیرانداز آسیبی وارد نشود. این محصولات با کارایی بسیار عالی که دارند توانسته اند طرفداران زیادی را با خود همراه کنند و به طور کلی عرضه شوند.زیرانداز فرشی است در اندازه های مختلف که می توان در روی زمین پهن کرد. این محصولات در طرح و رنگ های متفاوتی است که دارای بازار فروش بسیار عالی می باشد.

پخش عمده زیرانداز

پخش عمده زیرانداز حصیری

از میان انواع و اقسام زیرانداز ها که در اختیار مشتریان قرار می گیرد بیشترین فروش را زیرانداز حصیری کیفی دارد. زیرا این زیراندازها جنس شان به گونه ای است که کثیف نمی شوند و در هر جایی می توانیم پهن کنیم. وجود این مزیت ها سبب شده تا مشتریان زیادی به دنبال خری شان باشند. بنابراین تولید کنندگان برای فروش زیرانداز حصیری کیفی نمایندگی هایی را ایجاد می کنند نا سوددهی شان سریع تر شود. این نمایندگی ها در شهر های مختلفی فعال است که نام برخی از این شهر ها را نام می بریم:

  • اصفهان
  • قم
  • تهران
  • کرج

پخش عمده زیرانداز حصیری

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید زیرانداز جاجیمی و فروش زیرانداز جاجیم مسافرتی

کارخانه تولید زیرانداز جاجیمی نیرباف از بزرگترین و بهترین تولید کننده های زیراندز جاجیمی مسافرتی …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام