پنج شنبه , فروردین ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / تشک صادراتی / قیمت تولیدی تشک مسافرتی بصورت عمده و صادراتی

قیمت تولیدی تشک مسافرتی بصورت عمده و صادراتی

قیمت تولیدی تشک مسافرتی دارای نوسانات زیادی می باشد که برای قیمت روز ان بهتر است تماس بگیرید. تشک مسافرتی کوچک از دیگر محصولاتی است که در کارگاه های تولیدی با نام های تجاری مختلفی، تولید و بسته بندی می شود و قیمت تشک یک نفره ارزان مهمان و مسافرتی را می توانید در این مرکز به دست آورده و برای سفارش عمده خود اقدام نمایید. تولیدی تشک مسافرتی در شهر مشهد هم به بهترین شکل فعالیت می نماید و انواع تشک های سبک و کم حجم را برای رده های سنی مختلف، تولید می نماید و تشک های دونفره و یک نفره ابری هم بخش دیگری از محصولات این شرکت ها به حساب می آید.

تشک مسافرتی ارزان

یکی از شاخصه هایی که در خرید عمده تشک مسافرتی می تواند مورد توجه قرار گیرد مربوط به ابعاد و اندازه تشک می باشد و در خصوص تشک های یک نفره مسافرتی، دو سایز ۱۸۰*۸۰ و ۲۰۰*۹۰ از جمله سایزهای پرفروش می باشند.
اما تولید تشک مسافرتی به صورت دونفره هم توسط برخی شرکت ها انجام می شود که از وزن های بالای چهار کیلوگرم بر اساس الیاف مورد استفاده، برخوردار می باشند. کوچک و کم حجم بودن تشک های مسافرتی سبب شده تا این محصول، برای استفاده در موقعیت های مکانی مختلف و در مسافرت ها، بسیار کاربردی باشد.
تشک مسافرتی گلبافت، نمونه یکی از برندهایی می باشد که در بازار کنونی می توانید به خرید عمده آن اقدام نمایید و دریافت قیمت عمده این محصول و سفارش آن، با یک تماس، امکان پذیر می باشد. انواه تشک مسافرتی ارزان:

تولیدی تشک مسافرتی

  • تشک سفری ۱٫۸ کیلو
  • تشک سفری ۲کیلو
  • تشک سفری ۲٫۵ کیلو
  • تشک سفری ۳ کیلو

خرید تشک مسافرتی

این که چگونه می توان برای خرید عمده انواع تشک مسافرتی اقدام نمود، در بازار کنونی، جواب و راهکار ساده ای دارد چرا که روش های فروش و تجارت، به نسبت گذشته، تفاوت های بی شماری دارد. شما از طریق همین سایتی که در آن قرار دارید، می توانید به روزترین مدل تشک های مسافرتی را انتخاب و اقدام به ثبت سفارش نمایید. برای خرید انواع تشک با مجموعه ما در تماس باشید:

تشک مسافرتی ارزان

  • تشک مسافرتی
  • تشک یک نفره تشک دو نفره
  • تشک مهمان
  • تشک ژاکارد
  • تشک نوجوان
  • تشک نوزادی و ..

قیمت تولیدی تشک مسافرتی

امروزه تولیدی های متعددی در بازار هستند که اقدام به دوخت تشک مسافرتی کوچک نموده اند اما مسئله ای که برای خریداران می تواند حائذ اهمیت باشد، مربوط به قیمت تشک مسافرتی خواهد بود. ارزان ترین و متنوع ترین مدل تشک های ایرانی را با انتخاب برند گلبافت، می توانید به دست آورید. از دیگر محصولات این مجموعه:

قیمت تولیدی تشک مسافرتی

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی نیرباف فروش تشک مسافرتی و زیرانداز جاجیمی و حصیر پلاستیکی

تولیدی نیرباف محصولات زیادی را تولید و رانه بازار های داخلی و خارجی کشور می …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام