یکشنبه , تیر ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / تشک ارزان / قیمت تشک مسافرتی و نمایندگی فروش عمده انواع تشک ارزان

قیمت تشک مسافرتی و نمایندگی فروش عمده انواع تشک ارزان

قیمت تشک مسافرتی در بازار ایران دارای نوسانات زیادی می باشد. توصیه می شود قبل از هر گونه خرید و سفارش برای قیمت روز این محصول حتما با شماره درج شده در صفحه تماس و مشاوره رایگان بگیرید. برای خرید عمده اواع تشک مسافرتی و مهمان ارزان قیمت از نمایندگی های ما در شهر های مختلف نیز می توانید خرید کنید.

قیمت تشک مسافرتی

قیمت تشک مسافرتی در اران با توجه به تحریم ها و وابستگی مواد اولیه به دلار همیشه دارای تغییرات زیادی می باشد. برای قیمت روز تشک مسافرتی همین حالا با ما تماس بگیرید و از طرفی مشاوره رایگان بگیرید.
در واقع قیمت تشک های مسافرتی بستگی به مواردی چون قیمت مواد اولیه که شامل الیاف ، نخ و … بستگی به کیفیت تشک، وزن تشک، نوع پارچه مصرفی برای تشک، دوخت تشک، دوخت و نوار مصرفی و دوخت شده دور تا دور تشک، سایز تشک، نوع الیاف مصرفی و نوع لایه آکاردئونی استفاده شده در تشک و … بستگی دارد.

قیمت تشک مسافرتی

فروش تشک مسافرتی تهران

از جمله تشک هایی که در بازارهای تهران خیلی زیاد خرید و فروش می شود تشک های مسافرتی ارزان قیمت هستند. زیرا اکثر مردم با توجه به شرایط اقتصادی ضعیفی که دارند بیشتر دنبال تشک هایی با قیمت ارزان هستند. تشک های مسافرتی معمولا در وزن های دو کیلو و دو ونیم کیلو و سه کیلو  تولید و روانه بازار می شوند.
تشک های مسافرتی با توجه به این که د ارای وزن سبکی هستند، حجم پایینی را اشغال می کنند، خیلی راحت حمل می شوند و از طرفی قابل شستشو هستند و نیز برای تشک مهمان بسیار مناسب می باشند.

قیمت تشک

خرید تشک مسافرتی ارزان

برای خرید تشک مسافرتی ارزان قیمت بصورت عمده در هر شهری که باشید با ما تماس بگیرید و از خرید خود سود بیشتری ببرید. خرید اواع تشک مسافرتی / تشک مهمان ارزان / تشک آکاردئونی / انواع زیرانداز مسافرتی / انواع بالشت های الیافی / انواع تشک های الیافی و … .

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی تشک مسافرتی اصفهان با بهترین کیفیت در ایران

تولیدی تشک مسافرتی اصفهان از بهترین و بزرگترین تولید کننده های تشک در ایران و …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام