سه شنبه , فروردین ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / تشک ارزان / قیمت تشک مسافرتی ارزان اصفهان و فروش عمده

قیمت تشک مسافرتی ارزان اصفهان و فروش عمده

برای قیمت تشک مسافرتی ارزان بصورت عمده با مجموعه ما در تماس باشید، زیرا قیمت تشک مسافرتی ارزان در بازار ایران دارای نوسانات زیادی می باشد و از طرفی قیمت تشک ها به موارد زیادی بستگی داردريا، مانند: قیمت مواد اولیه / نوع دوخت تشک / نوع پارچه مصرفی تشک / نوع نوار مصرفی دور تا دور تشک / نوع پنبه دوخت شده به پارچه تشک مسافرتی / نوع لایه های آکاردئونی بکار رفته داخل تشک و …. .

قیمت تشک مسافرتی ارزان

در بازار رقابتی امروزی، یکی از عواملی که می تواند فروش بالایی از تشک مسافرتی را امکان پذیر نماید، مربوط به قیمت رقابتی این محصول خواهد بود و هم اکنون، در نتیجه فروش بی واسطه انواع تشک مسافرتی، شرایط خوبی برای عمده فروشی حاکم شده است. تشک های مسافرتی خوبی که تولید شده است، سایز های استانداردی هم دارند و تمامی تشک ها مسافرتی را می توانید با یک تماس، سفارش دهید.

فروش عمده تشک مسافرتی

تشک مسافرتی بچه گانه در این مرکز برای خرید عمده شما مشتریان با انواع مدل های مختلف ارائه می شود که می توانید هم به قیمت های خوبی دست یابید و هم این که طرح های گوناگونی را در اختیار شما قرار می دهیم. تشک های بزرگسال و نوجوان هم قابل سفارش در این مرکز خواهد بود.
در تولید تشک مسافرتی بر اساس گروه های سنی مختلفی که وجود دارد، تشک هایی با اندازه های استاندارد، تولید می شود و در این میان، تشک های بچه گانه و نوزادی به عنوان بخشی از تشک های بسیار کاربردی در بازار به حساب می آیند. سرویس های خواب نوزادی به صورت چند تکه، مخصوص تعویض، مسافرتی و … تولید می شوند. از دیگر تشک هایی که می توانید از مجموعه ما بصورت عمده خریداری نمایید:

قیمت تشک مسافرتی

  • تشک سفری نوجوان
  • تشک سفری یک نفره
  • تشک سفری دو نفره
  • تشک های ژاکارد
  • تشک های مهمان و …

تشک سفری ارزان بچه

اگر می خواهید یک تشک مسافرتی خوب و درجه یک را خریداری نمایید، تشک های مسافرتی می تواند گزینه خوبی به حساب آید که امروزه جایگزین انواع تشک های سنتی شده و از طرفی با توجه به حجم کمی که اشغال می نماید، می تواند در آپارتمان ها هم مصرف بالایی داشته باشد تشک های الیافی را انتخاب نمایید.. تولید تشک مسافرتی و تشک مخصوص مهمان با اندازه های استاندارد انجام می شود و بخشی از آن، اختصاص به تولید تشک مسافرتی بچه گانه و بزرگسال می باشد.

تشک مسافرتی بچه گانه مهم ترین ویژگی که باید داشته باشد مربوط به تولید آن با استفاده از الیاف ضد حساسیت هستند و پارچه تترون هم یکی از نمونه پارچه های خوب برای رویه آن ها می باشد. تشک های نوزادی مسافرتی برای خواب، قنداق پیچ کردن و یا برای تعویض پوشک نوزاد، مورد استفاده خواهند بود و تولید آن توسط شرکت های ایرانی هم با ظرفیت خوبی انجام می شود. از دیگر تشک های سفری ارزان:

قیمت تشک مسافرتی ارزان

 

  • تشک مسافرتی ۱٫۸ کیلو
  • تشک مسافرتی ۲ کیلو
  • تشک مسافرتی ۲٫۵ کیلو
  • تشک مسافرتی ۳ کیلو
  • تشک مسافرتی ۳٫۵ کیلو و …

خرید تشک مسافرتی ارزان و زیرانداز

هم اکنون با ایجاد شرایط همکاری رقابتی، فرصتی ایجاد شده که می توانید برای خرید عمده انواع تشک مسافرتی، با یک تماس اقدام نمایید. تشک های خوب و باکیفیت ارائه شده در این مرکز، زمینه خوبی را برای گسترش تجارت های شما فراهم ساخته است. از دیگر محصولاتی که در مجموعه ما تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی کشور می شوند:

قیمت تشک                                                         قیمت تشک

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش و فروش عمده تشک مسافرتی و مهمان ارزان

پخش و فروش عمده تشک مسافرتی و مهان ارزان بخشی از فعالیت تولیدی نیرباف می …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام