یکشنبه , بهمن ۲۷ ۱۳۹۸
خانه / زیرانداز مسافرتی / فروش عمده زیرانداز کیفی مسافرتی ارزان

فروش عمده زیرانداز کیفی مسافرتی ارزان

فروش عمده زیرانداز کیفی مسافرتی یکی از پرفروش ترین زیرانداز های در اصفهان است. بسیاری از افراد دغدغه دارند که در مسافرت از چه نوع زیراندازی استفاده کنند که علاوه بر حجم کم، به راحتی قابل حمل باشد. شرکت های مختلف با به کارگیری یک روش نو، محصولی جدید را وارد بازار کردند. با فروش عمده زیرانداز کیفی مسافرتی، اغلب خانواده ها با این محصول آشنا شدند. این نوع زیرانداز کیفی مسافرتی بسیار باکیفیت و مناسب برای سفرهای بین شهری هستند.

فروش عمده زیرانداز کیفی

انواع زیرانداز های دیگر که در بازار وجود دارند ولی زیرانداز های کیفی جاجیمی و زیرانداز های حصیر از همه زیرانداز های دیگر پرفروش تر هستند. با تولید و خرید و فروش انواع زیرانداز کیفی مسافرتی در خدمت هم وطنان گرامی و صادر کنندگان این زیراندازها هستیم.

بیشتر خریداران زیرانداز هایی که در کار خرید فروش زیرانداز فعالیت دارند. بیشتر به عمده فروش مراجعه می کنند برای خرید انواع زیرانداز مسافرتی اگر به طور مستقیم و بدون واسطه از تولیدی ها خریداری کنید سود یشتری از خرید خود خواهید برد. تولیدی های زیادی در تولید و فروش انواع زیرانداز فعالیت دارند که کیفیت این زیرانداز هایی که تولید می شوند متفاوت می باشند. زیرانداز مسافرتی کیفی در انواع متفاوت تولید می شود.

  • زیرانداز حصیری
  • زیرانداز جاجیمی
  • زیرانداز طرح ترک
  • زیرانداز پلاستیکی

فروش عمده زیرانداز

زیرانداز کیفی مسافرتی ارزان

زیرانداز های کیفی مسافرتی بیشتر برای مسافرت استفاده می شوند به دلیل دسته دار بودن. همچنین زیرانداز های کیفی در زمان مسافرت جای کمتری را اشغال می کند. زیراندازها در سایزهای زیادی تولید می شوند که در زیر به بخشی از آنها اشاره می شود. این زیرانداز ها در سایز های دیگر نیز تولید می شوند.که سایز های نام برده شده بیشترین خرید و فروش را در بازار دارند. زیرانداز های کیفی مسافرتی به طور کامل به وسیله لایه های مخصوص دور دوز شده اند. این دور دوزی از ریش ریش شدن زیرانداز جلوگیری و باعث می شود زیرانداز دوام بیشتر داشته باشد. زیرانداز مسافرتی در سایز های

  • دوازده نفره
  • نه نفره
  • شش نفره
  • سه نفره

زیرانداز کیفی مسافرتی

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی زیرانداز جاجیمی مسافرتی قیمت زیرانداز جاجیم مسافرتی

یکی از بزرگترین تولیدی های زیرانداز جاجیمی مسافرتی کشور تولیدی زیرانداز جاجیمی مسافرتی نیرباف است. …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام