دوشنبه , فروردین ۱۸ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز ارزان / فروش زیرانداز جاجیم و پخش زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت

فروش زیرانداز جاجیم و پخش زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت

فروش زیرانداز جاجیم در اصفهان خیلی زیاد صورت می گیرد زیرا این شهر تولید کننده انواع زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت درایران و خاورمیانه می باشد. تولیدی نیرباف که بخش زیادی از زیرانداز های اصفهان را تولید و روانه بازار می نماید پخش زیرانداز جاجیمی در شهر های مختلف کشور را نیز انجام میدهد. در ایران چندین تولیدی زیرانداز جاحیم فعالیت می کنند و محصولات را با کیفیت ها، طرح ها و رنگ های مختلف به بازار ارائه می کنند. وجود این تولید کنندگان متعدد سبب دسترسی بیشتر و بهتر مشتریان به مراکز پخش زیرانداز جاجیم ارزان می شود و در نتیجه این دسترسی، خریدی راحت تر و باب میل را پیش روی آن ها قرار می دهد.

خرید زیرانداز جاجیم ارزان قیمت

برای خرید زیرانداز جاجیم ارزان قیمت با شماره درج شده رد همین سایت تماس حاصل فرمایید. در بازار های جهانی زیرانداز جاجیم از کهن ترین و بهترین نوع زیرانداز در ایران است که در نقاط مختلف کشور یافت می شود. شما می توانید برای خرید زیرانداز جاجیم به صورت عمده مستقیما با تولید کنندگان این محصولات در بازار های مختلف در ارتباط باشید. شهر های مختلفی در ایران انواع جاجیم را ارائه می دهند که از جمله مشهور ترین های آن ها می توان موارد زیر را نام برد: 

زیرانداز جاجیمی ارزان

 • اصفهان
 • تبریز
 • یزد
 • کاشان

هر کدام از شهر های ذکر شده طرح ها و نقشه های مخصوص اقلیم خود را دارند و شما می توانید این محصولات را از طریق بازار اصلی هر کدام از این شهرها تهیه فرمایید. البته که ایران تنها تولید کننده محصولات نیست و کشوری مانند چین نیز سعی در تولید این محصول دارد در نتیجه نمونه های خارجی و غیر بومی زیر اندازهایی با طرح جاجیم نیز در بازار جهانی یافت می شوند.

زیرانداز جاجیمی ارزان اصفهان

ارائه زیرانداز جاجیمی ارزان با قیمت های متفاوتی در شهر های مختلف انجام می شود. یکی از دلایل تفاوت قیمت این محصولات بافندگان هر شهر هستند. البته که گاهآ قیمت ارزان زیرانداز، تبلیغی به منظور فروش بیشتر این محصولات نیز هست. باید بدانیم که قیمت این محصولات به طور کامل  بسته به تراکم بافت شان است به این ترتیب که هرچه تراکم بافت کمتر باشد، قیمت پایین تر خواهد بود. طرح های زیرانداز جاجیم اصفهانی و تبریزی به دلیل شلوغ بودن طرح قیمت بیشتری نسبت به جاجیم هایی با طرح خلوت تر استان یزد دارند. زیر اندازها با توجه به تعداد رنگ و اندازه طول و عرض انها نیز قابل قیمت گذاری هستند.

فروش زیرانداز جاجیم هایی با عرض و طول کمتر و تعداد رنگهای کمتر قیمت ارزان تری نسبت به سایرین دارند. اگر شما قصد خرید جاجیم با قیمت ارزان را دارید حتما باید به محصولات بافت شهر یزد و اصفهان مراجعه کنید. البته شهر تبریز به خاطر نزدیک بودن بیشتر در مرز ایران زیر اندازهایی با قیمت مناسب را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

پخش زیرانداز جاجیمی

فروش زیرانداز جاجیم بصوره عمده

 1. فروش زیرانداز جاجیم اینترنتی: فروشگاه های اینترنتی با استفاده از اپلیکیشن ها و سایت های مختلف فروش محصولات را به صورت غیر حضوری انجام میدهند. این فروش امکان ارائه محصولات به صورت عمده و تکی را دارد.
 2. فروش زیرانداز جاجیم در سطح شهر: هر کدام از این فروشنده ها با یک یا چند بافنده قرارداد کار دارند و در نهایت درصدی از فروش محصولات را به بافنده پرداخت می کنند.
 3. بافنده های شخصی: این روش فروش کاملا به صورت مستقیم بوده و هیچ واسطه ای ندارد و از قیمت پایین تری نیز برخوردار هست اما توجه داشته باشید که خرید عمده از این فروشنده ها زمان بر می باشد. فروش زیرانداز جاجیم

از دیگر نوع زیرانداز هایی که میتوانید از مجموعه تولیدی نیرباف خریداری نمایید:

پخش زیرانداز جاجیم در تبریز و اصفهان

یکی از بهترین و اصلی ترین شهر های عرضه کننده و پخش زیرانداز مسافرتی، شهر تبریز می باشد. و این شهر از جمله صادر کنندگان محصولات نیز هست. کاربرد این جاجیم ها در میان عشایر و ایالات تبریزی بسیار زیاد است به همین خاطر بافندگان متعددی برای آن در این شهر وجود دارند. جاجیم های بافت تبریز در ابعاد مختلفی وجود دارند که معمولا در ۶ تا ۸ رنگ و در اندازه هایی با عرض ۲۵ تا ۳۰ سانتیمتر و طول ۵۰ متر یافت می شود. از دیگر شهر هایی که زیرانداز های جاجیم و حصیری تولیدی نیر باف در آنه عرضه می شود:

 • پخش زیرانداز جاجیمی ارزان در شیراز
 • پخش زیرانداز جاجیمی ارزان در یزد
 • پخش زیرانداز حصیری در سیستان بلوچستان
 • پخش زیرانداز جاجیمی ارزان در اهواز و …
 • پخش پخش زیرانداز جاجیمی ارزان در اصفهان

مراکز پخش زیرانداز جاجیم با کیفیت مطلوبهمانطور که گفته شد مراکز پخش زیر انداز جاجیم با کیفیت بالا در شهر هایی مانند اصفهان، تبریز، یزد، و شیراز وجود دارند. بسیاری از خریداران این محصولات به صورت مستقیم، به بازار های اصلی این استان ها مراجعه می کنند اما بعضی از خریداران، خریدارانی هستند که قصد خرید به صورت عمده و فروش جزیی محصولات را دارند. در هر دو صورت باید بدانیم که به منظور خرید انواع حاجیم با کیفیت مطلوب پیش از خرید می بایست موارد مختلف را بررسی و مقایسه کنیم و سپس از نتیجه گیری نهایی اقدام به سفارش و خرید کنیم.

گروه تولیدی نیرباف و محصولات آن

گروه تولیدی نیرباف مجموعه ای بزرگ می باشد که در چند شهر از کشور دارای خط تولید محصولات زیر می باشد. بخش زیادی از تولیدات این مجموعه به کشور های دیگر صادرات می گردد. ازجمله این محصولات:

زیرانداز جاجیمی ارزان

 • صادرات زیرانداز جاجیمی ارزان
 • صادرات حصیر پلاستیکی ارزان
 • صادرات تشک مسافرتی
 • صادرات تشک مهمان
 • صادرات بالشت های الیافی
 • صادرات کاورهای جارختخوابی
 • صادرات کیف های مسافرتی و دانشجویی و …
جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات زیرانداز جاجیمی / نمایندگی زیرانداز حصیری

صادرات زیرانداز جاجیمی مسافرتی از جمله کالاهای ایرانی مب اشد که میزان زیاد به کشورهای …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام