سه شنبه , فروردین ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز ارزان / فروش زیرانداز جاجیم ارزان قیمت اصفهان با کیفیت برتر

فروش زیرانداز جاجیم ارزان قیمت اصفهان با کیفیت برتر

فروش زیرانداز جاجیم ارزان قیمت اصفهان از پرفروش ترین زیرانداز های رایج در بازار و ایران و حتی بازارهای  کشورهای ایران می باشد که باعث شده در بعضی از شهر های ایران این محصول بصورت انبوه تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی کشور شود. در اصفهان انواع زیرانداز تولید می شود اما زیرانداز جاجیم چند الی می شود که بصورت عمده تولید می شود و توانسته جای دیگر زیراندازها را بگیرد. زیرا این نوع زیرانداز از حجم و وزن و نیز قیمت کمی بر خوردار است و باعث شده که اکثر مردم این نوع زرانداز  را مورد استفاده قرار دهند.

 فروش زیرانداز جاجیم بصورت عمده و ارزان

در اصفهان کارخانه های زیادی وجود دارد که انواع زیرانداز جاجیم را تولید و روانه بازار های کشور می کنند این زیرانداز ها دارای مواد اولیه مختلف مانند نخ و پلاستیک و لیمت و … تهیه می شوند. زیرانداز های جاجیمی که در این چند سال اخیر بیشتر تولید و روانه بازار شده اند بسیار زیبا و دارای طرح های مختلف هستند که توانسته اند نظر مردم را جلب کنند. زیرانداز های جاجیم دارای سایز های مختلف هستند که مشتریان با توجه به نیاز خود سایز مورد نظر خود را انتخاب و خریداری می نمایند. از پر فروش ترین سایز زیرانداز جاجیم با اسپان ۷۰ گرم می توان موارد زیر رانام برد:

  • سایز سه
  • سایز ۶
  • سایز ۹
  • سایز ۱۲

فروش زیرانداز جاجیم

زیرانداز جاجیم ارزان قیمت

اگر خریدار عمده زیرانداز ارزان قیمت جاجیم هستید و میخواهید از خرید عمده زیرانداز جاجیم اصفهان سود بهتری ببرید همین حالا با مجموعه ما تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را بصورت عمده و بامشخصات مورد نظر سفارش دهید. از دیگر محصولات که در مجموعه تولیدی نیر باف تولید می شود و شما خریداران میتوانید بصورد عمده خریداری نمایید:

زیرانداز جاجیم ارزان قیمت

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید زیرانداز حصیری و زیرانداز جاجیم

کارخانه تولید زیرانداز حصیری انواع زیر انداز های حصیری درجه یک خود را از طریق …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام