جمعه , فروردین ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز جاجیم / فروش زیرانداز جاجیمی پخش زیرانداز جاجیم

فروش زیرانداز جاجیمی پخش زیرانداز جاجیم

فروش زیرانداز جاجیمی از پر فروش ترین نوع زیراندازا در بازار ایران هستند. این نوع زیرانداز ها بیشتر در اصهان تولید می شوند و بعد از تولید به دیگر شهر ها و مناطق کشور توزیع و پخش می شوند. پخش زیرانداز جاجیم از اصفهان به دیگر شهر های کشور بصورت عمده و خیلی گستره صورت می گیرد. برای هر گونه خرید انواع زیرانداز جاجیمی و حصیر پلاستیکی و مسافرتی و … با شماره درج شده در صفحه تماس بگیرید. تولیدی نیرباف از بزرگترین تولیدی های اصفهان می باشد که انواع زیرانداز را تولید می نمایید.

پخش زیرانداز جاجیم مسافرتی

یک زیرانداز جاجیم خوب چه  ویژگی هایی دارد؟ جاجیم نوعی زیرانداز سنتی است که امروزه در اکثر بازار های بخش قوم و سنت یا بخش فرهنگی دیده می شود. این زیراندار جنس تقریبا کلفتی دارد که بیشتر به خاطر رنگ و طرح زیبای آن خریده می شود. در این نوع زیراندازها رنگ های گوناگونی  به کار می رود که در بین آن ها می توان به قرمز، آبی، زرد، سفید، سبز و … اشاره کرد که تماشای آنها  هر بیننده و خریداری را به وجد می آورد. این زیرانداز در روستاها و عشایر نیز ساخته می شود و تلاش هم وطنان را برای این که این طرح ملی را بسازند و بتوانند آن را به ثبت جهانی برسانند نیز قابل تقدیر است. این روزها شاهد پخش زیرانداز جاجیم ارزان با قیمت مناسب هستیم و عمده فروشی ها و روستایی های زیادی در تلاشند تا این نمونه ملی را با قیمتی مناسب به بازارهای نمونه کشور روانه کنند. یک مرکز پخش زیرانداز جاجیم قیمت مناسب را می توانید با جست و جو در سایت های مختلف پیدا کنید و زیرانداز مورد نیاز خود را خریداری کنید. از دیگر محصولاتی که تولیدی نیرباف پخش می کند.

خرید زیرانداز جاجیمی مسافرتی

 هنگامی که مردم به بازار می روند عوامل زیادی در خرید آن ها دخالت دارد که از جمله آن ها می توان به زیبایی، رنگ و در مواردی ارزان قیمت بودن اشاره کرد. بنایراین خرید زیرانداز جاجیم ارزان می تواند گزینه مناسبی برای کسی باشد که به اجناس سنتی و زبیا علاقه نشان می دهد و دوست دارد که اجناس ملی را با قیمت مناسب بخرد. در عمده فروشی ها می توان دید که مردم در حال خرید  زیرانداز جاجیم ارزان هستند و به خاطر همین قیمت های مناسب بازار های مربوط به بخش جاجیم همواره شلوغ هستند. انواع زیرانداز جاجیمی در سایز های:

  • زیرانداز جاجیم سایز ۳
  • زیرانداز جاجیم سایز ۶
  • زیرانداز جاجیم سایز ۹
  • زیرانداز جاجیم سایز ۱۲

 

فروش زیرانداز جاجیمی ارزان

فروش زیرانداز جاجیمی در اکثر نقاط کشور ما در بازارهای داخلی،  تولیدی زیرانداز جاجیم  دیده می شود. بنابراین فروش زیرانداز جاجیم در بازار های داخلی به مراتب خوب است و در مراکز خرید مربوط به پخش زیرانداز جاجیم با قیمت مناسب کسب و کار فراوان است و تراکم جمعیت مربوط به خرید و فروش آن ها بالا است. مهم ترین بخش های تولید و فروش زیرانداز های جاجیم در تبریز، ارومیه، یزد و اصفهان یافت می شود و بیشینه تاریخی جاجیم به این شهرها باز می گردد. از این رو سهم زیادی از بازارهای داخلی مرتبط با جاجیم در این شهرها است. از دیگر محصولا پارچه جاجیمی

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت در اصفهان

کارخانه تولیدی زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت نیرباف  از معتبر ترین کارخانه های تولیدی زیرانداز جاجیمی …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام