سه شنبه , تیر ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / تشک آکاردئونی / فروش تشک مسافرتی و آکاردئونی با قیمت مناسب

فروش تشک مسافرتی و آکاردئونی با قیمت مناسب

فروش تشک مسافرتی و آکاردئونی در سال های اخیر افزایش چشم گیری داشته و از محدود محصولات ایرانی می باشند که مورد استقبال مردم  قرار گرفته اند. کارخانه های تولیدی تشک های مسافرتی و آکاردئونی معمولا در شهرهای تهران، اصفهان و مشهد وجود دارند که این محصولات را بصورت عمده تولید و به کل کشور توزیع می کنند. بخش انبوهی از تولید این کالاها به کشورهای دیگر صادرات می شود. تاجران ایرانی و خارجی زیادی هستند که دنبال صادرات این محصولات هستند و از صادرات این تشک ها به سود خوبی هم رسیده اند.

فروش تشک

فروش تشک مسافرتی و صادرات این محصول

فروش تشک مسافرتی بصورت عمده و صادرات این محصول در سال های اخیر در ایران افزایش چشم گیری داشته و همچنان به طرفداران و خریداران این نوع تشک افزوده می شود. زیرا این محصول از حجم و وزن کمی برخوردار است و برای مسافرت، فضاهای کم و خانه های آپارتمانی مناسب می باشد. البته لازم است بدانید که به عنوان زیر انداز نیز به کار می رود. از بزرگترین خریداران خارجی این نوع تشک می توان کشورهای زیر را نام برد:

  • افغانستان
  • عراق

فروش تشک آکاردئونی بصورت عمده و اینترنتی

فروش تشک آکاردئونی بیشترین مقدار فروش در بین انواع تشک موجود در کشور را دارد، زیرا این محصول از تنوع، کیفیت و سایز بندی مختلفی برخوردار و قیمت مناسبی دارد. فروش عمده تشک بصورت اینترنتی از بهترین روش های خرید و فروش می باشد، که مزایای خوبی برای خریدار و فروشنده نیز دارد. از بهترین فواید این روش در تجات: ۱- محدودیت مکانی ندارد (در هر مکانی که باشید می توانید تجارت خود را انجام دهید. ۲- به زمان کمتری نیاز دارد ۳- هزینه کمتری دارد ۴- امکان دسترسی به تجارت جهانی را فراهم می کند و … . از دیگر نوع تشک های مجموعه ما:

  • خوشخواب و طبیفروش تشک مسافرتی
  • فنری و ابری
  • بادی و برقی
  • تاشو و آبی
  • الیافی دست دوز
  • پنبه ای دست دوز
  • و … .
جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی تشک مسافرتی اصفهان با بهترین کیفیت در ایران

تولیدی تشک مسافرتی اصفهان از بهترین و بزرگترین تولید کننده های تشک در ایران و …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام