جمعه , اسفند ۹ ۱۳۹۸
خانه / تشک آکاردئونی / فروش تشک مسافرتی آکاردئونی و مهمان بصورت عمده

فروش تشک مسافرتی آکاردئونی و مهمان بصورت عمده

فروش تشک مسافرتی آکاردئونی و تشک مهمان از رایج ترین تشک ها در بازار می باشد. بخش عمده این تشک ها در اصفهان، تهران، یزد تولید و به بازار عرضه می شود. لازم به ذکر است بدانید که بخش زیادی از تولید تشک آکاردئونی و مسافرتی به کشورهای همسایه نیز صادرات می شود. بخصوص به عراق و افغانستان.

فروش تشک مسافرتی آکاردئونی و تشک خوب

فروش تشک مسافرتی آکاردئونی همواره در ایران زیاد رواج دارد زیرا ایرانیان به خواب خود اهمیت زیادی می دهند. بهترین تشک ها برای خوابیدن تشک هایی هستند که ارتفاع آن ها کم نباشد . در تشک‌ های معمولی ، بحث ارتفاع مهم نیست و اصلا ارتفاع تعریف‌ شده‌ ای برای آن‌ ها وجود ندارد ، درحالی که انواع مدل‌ تشک های متفاوت موجود در بازار دارای ارتفاع مختلفی می باشند. محتو یات تشک‌ ها و نوع مواد تشکیل‌ دهنده آن‌ ها در انواع مختلف این محصول متفاوت می باشد و در نمایندگی برند های ایرانی می‌ توانید ماکت مواد تشکیل‌ دهنده هر تشکی را از نزدیک تماشا کنید. نمد ، الیاف ، پارچه ، نخ و فوم از جمله مواد تشکیل‌ دهنده تشک‌ ها می باشند. ویژگی تشک مسافرتی:

فروش تشک

  • قیمت کم
  • وزن کم
  • حجم کم
  • قابل شستشو
  • مناسب برای مسافرت

فروش تشک مهمان و سلامت جسمانی

فروش تشک مهمان از پر فروش ترین نوع تشک ها هست. مهم‌ ترین نکته در انتخاب تشک ها بررسی تاثیر آن بر سلامت جسمانی هست. برای این کار انواع تشک‌ های موجود در بازار که سطح سفت و انعطاف‌ ناپذیر دارند ، برای سلامتی بدن و به خصوص جلو گیری از گودی کمر فاصله میان مهره‌ های آن بسیار مفید می باشند. بهتر است تشک مورد نظر خود را به همراه پایه تخت مخصوص خودش خریداری نمایید. پایه هر تشک در ویژگی های اجزای آن تشک تاثیر گذار است و چنانچه تشک جدید را بر پایه های قدیمی و کهنه قرار بدهیم آن تشک نمی‌ تواند آنطور که باید عمل نماید. طول تخت شما باید ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌ متر بلند تر از قد شخص باشد. از مهمترین ویژگی های تشک مهمان مجموعه ما:

  • قابل شستشو
  • سبک
  • ارزان
  • نرم

فروش تشک مسافرتی

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت تشک مسافرتی اصفهان و تولید انواع تشک با بهترین کیفیت

قیمت تشک مسافرتی نیرباف یا همان تشک مسافرتی اصفهان و دیگر نقاط کشور به عوامل …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام