چهارشنبه , تیر ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / تشک آکاردئونی / فروش تشک ابری و سفری آکاردئونی با قیمت ارزان

فروش تشک ابری و سفری آکاردئونی با قیمت ارزان

فروش تشک ابری و تشک سفری آکاردئونی و تشک آکاردئونی و تشک مهمان از پر فروش ترین تشک های رایج در بازار است. تولید انواع تشک بخصوص تولید تشک آکاردئونی و تولید تشک ابری بصورن عمده و خیلی گسترده در کشور صورت می گیرد که بخش زیادی از تولید این تشک ها به کشور های دیگر نیز صادرات می شود.

فروش تشک ابری

فروش تشک ابری بصورت عمده و اینترنتی و نیز تولید آن بیشتر در شهر های تهران، اصفهان، یزد، مشهد تبریز صورت می گیرد. تشکها یكی از مهمترین لوازم در یک منزل می باشند كه علم پزشكی نیز به آنها اهمیت زیادی می دهد. استفاده از تشک های مناسب و استاندارد برای افرادی كه بیماری‌ های عضلانی و یا استخوان درد دارند الزامی می باشد. همه این علت ها و مهمتر از آنها لذت یک خواب خوش دست به دست داده تا برند های خارجی در کشور و داخلی زیادی به طراح و تولید این تشكک ها  خوب مناسب و با کیفیت به پردازند. برندهای ایرانی نیز هم در تولید و طراحی انواع تشک ها چیزی كمتر از بهترین برند های روز دنیا نخواهند داشت. اگر تشک شما غیره استاندارد قدیمی و یا غیر قابل‌ استفاده هست، شما را دچار بیماری‌ های زیر میکند:

  • عضلانی
  • استقامتی
  • دیسک کمر
  • عصبی

فروش تشک سفری آکاردئونی و مهمان

فروش تشک سفری آکاردئونی و تشک مهمان و نیز تشک آکاردئونی از پر فروش ترین تشک ها در بازار می باشند. تشک استاندارد دارای ویژگی های زیر است.

  • باید پارچه‌ ای خوب با دوخت محكم و جنس کیفیت بالا داشته باشد
  • دوخت‌ ها و طرح‌ های آن نباید آن‌ قدر بر جسته باشند كه به كمر و بدن آسیب وارد کنند
  • باید انعطاف‌ پذیری بالا داشته باشند و هر وزنی را متحمل نمایند و زود گود یا پاره نشوند

نوع پارچه های تشک، استحکام تشک و مقاومت تشک، نوع دوخت تشک، و شرایط آماده‌ سازی و بسته‌ بندی تشک ها نشانه مرغوبیت آن می باشد. در انتخاب نوع تشک‌های وارداتی دقت نمایید که حتما دارای خدمات پس از فروش نیز باشند. برای خرید این تشک‌ ها لازم هست به موجود بودن نمایندگی آنها در ایران توجه داشته باشید. بهتر هست از شرکت‌ های معتبر تولید کننده خرید کنید زیرا تنها ضمانت تعمیرات و تعویض این شرکت‌ ها قابل اعتماد هستند. اگر چه پارچه  های ستفاده‌ شده در تشک دارای درصد مناسب از الیاف طبیعی نباشد ممکن هست باعث بروز بیماری‌ های آلرژیک و ناراحتی‌ های پوستی شود. از دیگر وارد مهم و ضروری:

  • ضدآب ‌بودن
  • ضد‌حریق ‌بودن
  • ضدنفوذ حشرات بودن پارچه‌ های تشک

فروش تشک

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش تشک مسافرتی ارزان و تولید تشک سفری و مهمان

فروش تشک مسافرتی ارزان از پر فروش ترین نوع تشک های رایج در بازار می …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام