شنبه , خرداد ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / تشک ابری / فروش تشک ابری و تشک ارزان قیمت و صادرات

فروش تشک ابری و تشک ارزان قیمت و صادرات

فروش تشک ابری از از نوع تشک هایی می باشد که خریداران خاص خود را دارد. اگر خریدار عمده تشک ابری و ارزان قیمت هستید و می خواهید از خرید خود سود بیشتری ببرید با ما تماس بگیرید. از دیگر نوع تشک های ازان قیمت تشک مسافرتی الیافی یک نفره و دو نفره در سایزهای متفاوت، تشک آکاردئونی در وزن، سایز و قیمت های مختلف می توان نام برد. لازم از بدانید بخش زیادی از تولید تشک ها ایران صادرات می شود.

فروش تشک ابری

فروش تشک ابری بصورت عمده از پر فروش ترین تشک ها در بازار می باشد. ما در قسمت بازار یابی با نیاز های مصرف کنند گان مختلفی روبرو می شویم و تلاش میکنیم که به  خریداران  و مشتریان خود با ارزش ترین پیشنهادها را ارایه دهیم تا آن ها را در برآوردن کردن خواسته هایشان به بهترین شکل ممکن کمک نماییم.تشکهای ابری نوعی از تشکهای کاربردی بشمار می روند که به طور مداوم مورد استفاده بسیاری از خریداران و مردم قرار می گیرند، وزن سبک آنها و همچنین قیمت پایین که دارند موجب استفاده بیشتر از این نوع تشکها گردیده است اما باید توجه کنند که استفاده مداوم از این تشک های خواب باعث ایجاد مشکلاتی چون کمر درد و دردستون فقرات خواهد شد.

فروش تشک ابری

تشک ابری ارزان

تشکهای ابری نرم می باشندد و همین امر موجب بیماریهای عضلانی، استخوانی در افراد میشود . همان طور که استفاده از تشکهای نرم توصیه نمیشود تشکهای خیلی سفت هم بستری راحت به شمار نمی آیند، بهتر است تشک مورد نیاز خود را مطابق با فرم بدن تان خریداری کنید . تشکی برای شما مطلوب استکه با فشار برروی آن سطحش به مقدار ۲ سانتیمتر به سمت پایین حرکت کند.تشک های ابری معمولا ارزان قیمت ی باشند و در زمان کمی میتوانید از آنها استفاده نمایید، این تشکها در سایز های مختلفی تولید میشوند و به همین علت هم مصرف کننده با قد و سنین متفاوت میتوانند ار آنها استفاده نمایند .

ابعاد – تشک سفری – تشک میهمان

ابعاد تشک های مسافرتی و مهمانفروش تشک

  1. طول : ۲۰۰ سانتیمتر
  2. عرض : ۹۰ سانتیمتر
  3. ضخامت : ۱۰ سانتیمتر
  4. وزن : ۲ کیلوگرم

ابعاد بالش مسافرتی

  1. طول بالش: ۷۰ سانتیمتر
  2. عرض بالش : ۵۰ سانتیمتر
جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی تشک مسافرتی ارزان و قیمت تشک مهمان

تولیدی تشک مسافرتی ارزان بیشتر در اصفهان وجود دارد. زیرا این شهر تولید کننده مواد …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام