یکشنبه , خرداد ۱۸ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز ارزان / عرضه زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت و صادرات زیرانداز جاجیمی

عرضه زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت و صادرات زیرانداز جاجیمی

عرضه زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته است زیرا مشتریان زیادی دارد. صادرات زیرانداز جاجیمی ارزان نیز بسیار صورت می گیرد. بخش زیادی از تولید زیرانداز جاجیمی به کشور های همسایه ایران مثل عراق و افغانستان و دیگر کشور های حاشیه خلیج فارس صادرات می شوند. تولیدی نیرباف که از بزرگترین و معتبرترین تولیدی های زیرانداز جاجیمی در اصفهان و کشور می باشد محصولات دیگری نیز تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی کشور می نماید. برای خرید عمده محصولات با شماره ۰۹۱۳۵۷۰۵۲۹۸ تماس بگیرید.

عرضه زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت

عرضه کننده زیرانداز جاجیمی با قیمت ارزانعرضه کننده زیرانداز جاجیمی با قیمت ارزان، بیشتر در شهر های یزد و اصفهان می باشد. زیرانداز مسافرتی جاجیمی از بین نمونه های موجود دیگر در بازار از استقبال بیشتری در بین مردم برخوردار است. این زیرانداز نظر به ویژگی های منحصر به فردی که دارد بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داده است. جاجیم به دلیل نداشتن پرز دو رویه بوده و می توانیم از هر دو طرف آن استفاده کنیم. همچنین جاجیم محافظ خوبی در برابر سرما و رطوبت می باشد به طوری که در گذشته مناسب ترین چیزی بوده که روی کرسی می انداختند.

صادرات زیرانداز جاجیمی ارزان

فروش انواع زیرانداز صادراتی صادراتی در اندازه ها و طرح های رنگا رنگ در بازار های کشور انجام می شود. زیرانداز مسافرتی ارزان قیمت از پرفروش ترین انواع آن می باشد. با توجه به اینکه جاجیم جزو هنر و صنایع دستی به حساب می آید نه تنها در کشور ما بلکه در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. کشور های زیادی هستند که به هنر و شاهکار های صنایع دستی ایران علاقه نشان می دهند. اگر چه بیشتر محصولات صادراتی در کشور های همسایه ایران به فروش می رسند اما کشور های دورتر نیز بی بهره از این محصولات نیستند. از دیگر زیرانداز هایی که تولیدی نیرباف صادرات می کند زرانداز حصیر پلاستیکی زیرانداز های برزنتی زیرانداز های ضد آب و … می باشد.

                                                           

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی نیرباف فروش تشک مسافرتی و زیرانداز جاجیمی و حصیر پلاستیکی

تولیدی نیرباف محصولات زیادی را تولید و رانه بازار های داخلی و خارجی کشور می …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام