یکشنبه , تیر ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز جاجیم / زیرانداز حصیری مسافرتی و زیرانداز جاجیم سفری ارزان قیمت

زیرانداز حصیری مسافرتی و زیرانداز جاجیم سفری ارزان قیمت

یکی از قدیمی‌ترین مصنوعات ساخت بشر حصیر  و جاجیم است. که به مرور زمان زیرانداز حصیری مسافرتی و زیرانداز جاجیم سفری ارزان قیمت نیز تولید کردند. حصیربافی بافت رشته‌ های حاصل از الیاف گیاهی است. نمونه‌ های اندک بدست آمده در بین‌النهرین و آفریقا نشان می‌دهد صاحبان این تمدن‌ ها از نی و گیاهان روییده شده در باتلاق‌های سفلای بین‌النهرین به منظور بافت زیرانداز حصیری استفاده می‌کردند. البته با توجه به تحقیقات تاریخی انجام شده کاربرد این بافته‌ی طبیعی چیزی بیشتر از یک زیرانداز ساده بوده است.

زیرانداز حصیری مسافرتی و دستگاه حصیر بافی

دستگاه حصیربافی بسیار شبیه به دار قالی‌بافی است و عمده تفاوتش محل قرار گیری آن است. این دستگاه را روی زمین پیاده می‌کنند به این نحو که چهار چوب به‌ عنوان ستون و به حالت عمود بر زمین در چهار گوشه‌ی یک مستطیل فرضی فرو کرده سپس در دو عرض این مستطیل چوب‌هایی را قرار می‌دهند و به وسیله‌ی ستون های دو طرف مهارش می‌کنند و چوب فوقانی که بالای کار قرار دارد سرکار و به چوب تحتانی که پایین کار قرار دارد و حصیربافی از این سمت شروع می‌شود، پتبند می‌گویند. در این روش با ریسیدن الیاف طبیعی ، نخ حصیری تولید می‌کنند و مانند قالی‌بافی پس از چله‌کشی شروع به بافت کرده و پس از بافت هر ردیف شانه می‌زنند. از ویزگی های زیرانداز حصیری:

زیرانداز حصیری مسافرتی

 • سبک بودن آنها
 • سایز بندی متفاوت
 • طرح بندی زیبا
 • ارزان قیمت بودن

زیرانداز حصیر و زیرانداز جاجیم سفری ارزان

هنگام مسافرت و رفتن به دل طبیعت ، نیاز به داشتن یک زیر‌انداز مناسب همیشه احساس می‌شود؛ جنس زیرین این زیرانداز فویل و رویه اش حصیر می باشد که مانع از نفوذ آب می شود اولین مورد در تهیه زیرانداز مسافرتی جنس آن است که بهتر است از اجناسی خریداری کنید که از الیاف پلی اتیلن و با تراکم بالا بافته شده باشند و در برابر نفوذ آب مقاوم بوده یا به عبارتی ضد آب باشد. لازم است بدانید که بیشترین این زیر اندازها در سایزهای زیر می باشند:

زیرانداز جاجیم سفری

 • زیرانداز ۴ یارد
 • زیرانداز ۶ یارد
 • زرانداز ۹ یارد

خرید زیرانداز مسافرتی

در هنگام خرید زیرانداز مسافرتی مسئله دیگری که باید به آن توجه داشت وزن آن است .زیرانداز هایی که وزن بالایی دارند برای کوهنوردی و مسافرت مناسب نمی باشند یک زیر انداز خوب علاوه بر اینکه مساحت زیادی را پوشش میدهد باید وزن سبکی نیز داشته باشد و نحوه بسته بندی و حمل آن به راحتی صورت پذیرد.مانند زیرانداز های کیفی که به راحتی بسته بندی و حمل می شوند. خرید انواع زیرانداز:

 • زیرانداز جاجیم
 • زیرانداز حصیر
 • زیرانداز پلاستیکی

قیمت زیرانداز حصیری مسافرتی و زیرانداز جاجیم سفری

مسئله دیگر قیمت زیرانداز مناسب زیبایی و جذابیت طرح و رنگ آن است . زیر انداز هایی که امروزه در کشور تولید می شوند علاوه بر کیفیت بالا قیمت مناسبی نیز دارند و شما به راحتی می توانید در منزل و از طریق سایت اینترنتی lahaftoshak.ir یا toshaksaz.ir یا toshaksazan.ir یا toshaknafis.ir یا toshakkade.ir  زیرانداز مناسب و شکیل خود را انتخاب کرده و خریداری کنید.خرید اینترنتی زیرانداز مسافرتی علاوه بر اینکه در وقت شما در خرید صرفه جویی میکند .این امکان را به شما می دهد که به راحتی می توانید تنوع طرح ها و مدل ها را. ببینید و پس از مقایسه زیرانداز مورد پسند خود را سفارش دهید. از عوامل تعیین کننده زیرانداز:

زیرانداز حصیری

 • کیفیت
 • سایز
 • وزن
جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید زیرانداز جاجیمی و فروش زیرانداز جاجیم مسافرتی

کارخانه تولید زیرانداز جاجیمی نیرباف از بزرگترین و بهترین تولید کننده های زیراندز جاجیمی مسافرتی …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام