یکشنبه , فروردین ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز اصفهان / خرید مستقیم زیرانداز از کارخانه اصفهان

خرید مستقیم زیرانداز از کارخانه اصفهان

خرید مستقیم زیرانداز از کارخانه اصفهان برای بازار داخلی و صادرات را مجموعه ای ما برای همه افرادی که در کار خرید و فروش عمده زیرانداز کار می کنند فراهم کرده است.کارخانه های زیر انداز که انواع حصیر و زیرانداز جاجیم را در اصفهان تولید می کنند بسیار زیاد می باشند برای دریافت نرخنامه انواع زیرانداز تولید شده در اصفهان با مدیر مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

خرید مستقیم زیرانداز از کارخانه

خرید انواع زیرانداز به صورت مستقیم از کارخانه های تولید کننده زیرانداز در اصفهان را این مزیت را دارد که زیرانداز با قیمت عمده بسیار مناسب خریداری می شود و زیرانداز طبق سفارش در طرح و سایز دلخواه تولید و ارسال می شود.کارخانه های تولید کننده انواع زیرانداز در اصفهان که برند های معتبر در تولید انواع زیرانداز با کیفیت می باشند به شرح زیر می باشند.

خرید مستقیم زیرانداز

برند های نام برده شده زیرانداز های مختلف را با کیفیت بسار بالا به صورت یک تیکه و دو تیکه برای بازارهای مختلف تولید می کنند.کارخانه های حصیر در اصفهان زیرانداز حصیری را به دو صورت یک تیکه و دو تیکه به صورت مسافرتی و تخته ای تولید می کنند.

زیرانداز اصفهان

اصفهان قطب تولید انواع زیرانداز در کشور می باشد چون بیش از ۹۰ درصد تولید زیرانداز حصیری در این شهر می باشد و تولید کننده های زیرانداز جاجیمی در این شهر با برند های بسیار زیاد می باشند.زیرانداز جاجیم و زیرانداز حصیری بیشترین تولید و فروش را در بین زیرانداز های مختلف دارد.

خرید مستقیم زیرانداز از کارخانه

قیمت عمده زیرانداز اصفهان

قیمت عمده زیرانداز اصفهان با توجه به نوع و کیفیت زیرانداز بخصوص برند کارخانه تولید کننده بسیار متفاوت می باشند.زیرانداز های جاجیم اصفهان بیشتر با لیمینت ۷۰ گرم تولید می شود و بعضی از تولید کننده ها این زیرانداز دسته دار را نیز در کاور های مخصوص دسته بندی می کنند.به همین دلیل قیمت عمده زیرانداز به عوامل زیادی بستگی دارد.

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت در اصفهان

کارخانه تولیدی زیرانداز جاجیمی ارزان قیمت نیرباف  از معتبر ترین کارخانه های تولیدی زیرانداز جاجیمی …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام