پنج شنبه , فروردین ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز ارزان / خرید زیرانداز مسافرتی جاجیمی ارزان قیمت بصورت عمده

خرید زیرانداز مسافرتی جاجیمی ارزان قیمت بصورت عمده

برای خرید زیرانداز مسافرتی جاجیمی ارزان قیمت بصورت عمده بدون واسطه و مستقیم با شماره درج شده در صفحه تماس بگیرید. گروه تولیدی نیرباف دارای چند خط تولید در زمینه انواع زیرانداز مسافرتی حصیری و زیرانداز های جاجیمی ارزان قیمت و انواع تشک و بالش الیافی و حوله می باشد. برای خرید عمده با هر گونه از محصولات تولیدی نیرباف بصورت عمده با مدیر فروش مجموعه هماهنگ کنید.

خرید زیرانداز مسافرتی به صورت عمده

یکی از مزایای خرید زیرانداز مسافرتی به‌ صورت عمده به‌ صرفه بودن قیمت محصول مورد نظر است. شهرهای یزد و اصفهان پیشرو درزمینه تولید زیرانداز مسافرتی جاجیمی باکیفیت، زیرانداز مسافرتی ساحل، زیرانداز حصیری و هم‌چنین زیرانداز مسافرتی ضد آب است. این شهرها زیرانداز ها را با برند های مختلف تولید می‌نمایند. این زیراندازها در سایزهای متفاوت برحسب نیاز خانواده‌ها در دسترس است.

بنابراین خرید زیرانداز مسافرتی به‌ صورت عمده در این شهرها  با قیمت ارزان بسیار مورد توجه  خریداران واقع‌ شده است. کشورهایی که طرفدار این محصول می‌باشند در درجه اول عراق، افغانستان و پاکستان است. به دلیل کیفیت این محصول و قیمت مناسب آن، بسیار توجه خریداران خارجی را به خود جلب نموده و طرفداران زیادی برای خود به ارمغان آورده است.این زیراندازهابیشتردرسایزهای زیرتولید و روانه بازار میشوند البته در سایز های دیگر به سفارش خریدار نیز امکان تولید می باشد:

  • سایز ۳
  • سایز ۶
  • سایز ۹
  • سایز ۱۲ و …

زیرانداز مسافرتی جاجیم                                                      

خریدار زیرانداز مسافرتی جاجیمی با قیمت ارزان

زیراندازها، در سال های اخیر، طرفداران بسیاری پیدا کرده که با توجه  به کیفیت و سایز آنها،  قیمتهای متفاوتی را به خود اختصاص می دهند.  قیمت فروش زیرانداز حصیری و زیرانداز مسافرتی جاجیمی استاندارد، به قدری مناسب است که این دو کالا را، جزو کالاهای صادراتی پر طرفدار کرده است.بنابراین خریدار، زیر انداز مسافرتی جاجیمی و حصیری آن را از تولید کنندگاه معتبر با قیمتی ارزان میخرند و به فروش آن به صورت عمده یا خرده به فروشگاه های دیگر در شهر های مختلف می پردازند. و همین طور تجار با خریدن آن ها و صادرات به کشور های دیگر به اقتصاد کشور کمک شایانی میکنند. از راههای زیر می توانید ثبت سفارش بنمایید.

  • وات ساپ ۰۹۱۳۵۷۰۵۲۹۸
  • تماس ۰۹۱۳۵۷۰۵۲۹۸
  • تلگرام ۰۹۱۳۵۷۰۵۲۹۸
  • کانال تلگرامی تولیدی نیرباف Nirbaf@

                                                         

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی نیرباف فروش تشک مسافرتی و زیرانداز جاجیمی و حصیر پلاستیکی

تولیدی نیرباف محصولات زیادی را تولید و رانه بازار های داخلی و خارجی کشور می …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام