پنج شنبه , فروردین ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / تشک ارزان / خرید تشک مسافرتی ارزان قیمت و صادرات تشک مسافرتی

خرید تشک مسافرتی ارزان قیمت و صادرات تشک مسافرتی

فروش و خرید تشک مسافرتی ارزان قیمت بصورت عمده در بازار های داخلی و بخش صادراتی کشور زیاد انجام میگیرد. تشک ارزان قیمت از پر فروش ترین نوع تشک های رایج در بازار هسند و بخش زیادی از آنها نیز در اصفهان و تولیدی نیر باف صورت می گیرد. تولیدی نیر باف از بزرگترین و مدرن ترین تولیدی های این شهر می باشد که دارای چند خط تولید در زمینه انواع تشک / انواع زیرانداز جاجیم / انواع بالشت / انواع حصیر پلاستیکی و … می باشد. صادرات تشک مسافرتی نیز برای تولید کننده های تشک مسافرتی سود زیادی داشته است.

خرید تشک مسافرتی بصورت عمده

امروزه خرید آنلاین تشک مسافرتی به منزله یکی از روش های خوب و سریع برای تامین انواع تشک، در نقاط مختلف کشور به حساب می آید. این خرید آنلاین تشک، به منظور خرید جزیی نمی باشد بلکه فرصتی را برای همکاری های تجاری و سفارش عمده تشک خواهد بود. پس اگر بخواهید به یک قیمت مناسب برای خرید عمده تشک دست یابید و متقاضی بهره مندی از آفرها و درصد تخفیف های بالاتر هستید، می توانید ارتباط خود را با مجموعه تولیدی نیرباف برقرار نمایید.

موقعیت هایی که در بستر گوگل ایجاد می شود، می تواند به مشتریان این قابلیت را بدهد که بتوانند انواع مدل تشک ارزان قیمت مسافرتی را از کارخانه خرید نمایند و این مسئله، هیچ تاثیری در موقعیتی مکانی شما ندارد. به این منظور که شما در هر شهری هم که باشید می توانید از طریق همکاری با مجموعه تولیدی نیرباف برای تامین تشک از درب کارخانه اقدام نمایید و انجام این مسئله، دریافت پایین ترین قیمت های بازار را برای شما امکان پذیر خواهد نمود. در کنار تشک فانتزی و عروسکی، تشک یک نفره مسافرتی و تشک دونفره مسافرتی هم از محصولات ما می باشد که با الیاف لایکو، الیاف آکاردئونی و با پارچه های فلامنت، پنبه دوزی شده و انواع پارچه های مختلف، تولید این محصولات، انجام می شود. از پر فرو شترین تشک ها:

خرید تشک مسافرتی ارزان

 • تشک یکنفره
 • تشک دونفره
 • تشک نوزاد
 • تشک نوجوان
 • تشک سفری

خرید تشک مسافرتی ارزان قیمت

در خرید تشک مسافرتی ارزان کودک به صورت عمده می توانید جدیدترین مدل های فانتزی را مورد انتخاب قرار دهید. خلاقیت های شرکت تولیدی تشک نیرباف عاملی بر آن شده تا امروزه، بتوانیم با ایده های متنوع و گسترده ای، اقدام به ارائه جدیدترین تشک های کودک نماییم. تشک مسافرتی کودک هم بخش دیگری از تشک های تولیدی این مجموعه می باشد که شما برای سفارش مستقیم آن ها می توانید با ما در تماس باشید.

خرید تشک مسافرتی ارزان کودک از کارخانه تولید کننده، می تواند جدیدترین مدل های فانتزی را در اختیار شما قرار بدهد. هم اکنون، شرکت تولیدی تشک نیرباف ارائه دهنده تشک مسافرتی در مدل های مختلف می باشد که برای گروه سنی کودک، توانسته طرح های متفاوتی را عرضه نماید. سفارش مستقیم تشک از کارخانه را هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری می توانید به انجام رسانید. تولید و دوخت تشک مسافرتی از اصلی ترین تخصص های شرکت نیرباف می باشد که در این مسیر، توانسته تولیداتی از قبیل تشک یک نفره، تشک دونفره، تشک کودک و … را ارائه نماید. تولیدات تشک نیرباف در نمونه های کودک، به لحاظ ظاهری، شامل تنوع و گستردگی زیادی می باشد که همین ویژگی هم به منزله یکی از مزیت های رقابتی به حساب می آید. ویژگی های تشک مسافرتی

 • وزن کم
 • حجم پایین
 • قیمت ارزان
 • مناسب برای مسافرتی
 • قابل شستشو و …

فروش تشک مسافرتی ارزان و صادرات تشک مسافرتی

به منظور این که بتوانیم قدم موثری در بازار صادرات تشک مسافرتی برداریم، اقدام به ایجاد موقعیت ویژه برای فروش تشک از درب کارخانه نموده ایم و چنین موقعیتی، بدون شک می تواند به ارائه بهترین و پایین ترین قیمت های ممکن هم اقدام نماید. اما کسب موفقیت در بازار صادرات تشک، زمانی امکان پذیر می شود که افراد بتوانند متناسب با نیاز کشورهای مقصد، اقدام به ثبت سفارش انواع تشک نمایند. سایز تشک، وزن تشک و همچنین نوع پارچه های مصرفی از جمله فاکتورهایی هستند که امکان تغییر در آن ها، متناسب با نوع نیاز مشتری وجود دارد.

شرکتی مانند مجموعه تولیدی نیرباف به دلیل تجربه های زیادی که در عرصه تولید و صادرات انواع تشک ارزان مسافرتی کسب نموده، به خوبی توانسته به همکاری با تاجران بین المللی اقدام نماید. چه خوب است که شما هم برای تامین عمده انواع تشک با ما در تماس باشید چرا که قصد داریم، محصولات خود را بدون واسطه به دست شما برسانیم و در چنین فضایی، امکان ارائه پایین ترین قیمت تشک مسافرتی هم ایجاد می شود. یشترین صادرت تشک مسافرتی به چه کشورهایی می باشد:

صادرات تشک مسافرتی

 • عراق
 • قطر
 • کویت
 • بحرین
 • لبنان
 • افغانستان و …
جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی نیرباف فروش تشک مسافرتی و زیرانداز جاجیمی و حصیر پلاستیکی

تولیدی نیرباف محصولات زیادی را تولید و رانه بازار های داخلی و خارجی کشور می …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام