یکشنبه , فروردین ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز پلاستیکی / تولیدی زیرانداز حصیر پلاستیکی و زیرانداز ضد آب

تولیدی زیرانداز حصیر پلاستیکی و زیرانداز ضد آب

تولیدی زیرانداز حصیر پلاستیکی و زیرانداز ضد آب در ایران در سال های اخیر بسیار زیاد شده است چون بیشتر کارخانه ها محصولات خود را به صورت مستقیم به کشورهای مختلف صادرات می کنند.کارخانه های تولیدی زیرانداز حصیر پلاستیکی بیشتر در شهر اصفهان می باشند.برای خرید عمده انواع زیرانداز و روفرشی یزد و دریافت لیست قیمت عمده محصولات با مدیر مجموعه ای ما در ارتباط باشید.

تولیدی زیرانداز حصیری ارزان

تولیدی زیرانداز حصیری ارزان با کیفیت بالا در اضفهان بسیار زیاد می باشد که انواع زیرانداز حصیر پلاستیکی را در وزن و طرح های مختلف تولید می کنند.برند های تولید کننده حصیر در اصفهان بسیار زیاد می باشند که چند برند پر فروش زیرانداز حصیر اصفهان به شرح زیر می باشند.

تولیدی زیرانداز حصیر پلاستیکی

  • حصیر دنا بافت
  • حصیر نگین
  • حصیر باران
  • حصیر آیدین
  • حصیر چهلستون
  • حصیر زاینده رود
  • حصیر همسفر
  • حصیر المیرا
  • حصیر گلسار

زیرانداز حصیر دنا بافت

زیرانداز حصیر دنا بافت در ساییز و طرح های مختلف تولید می شود که بیشتر مصرف بازار داخلی حصیر مسافرتی می باشد حصیر دنا بافت در دو نوع حصیر مسافرتی دنا بافت و حصیر تخته ای تولید می شود.این تولید کننده زیرانداز حصیر انواع زیرانداز جاجیم ضد آب با کیفیت بالا در طرح های بسیار زیبا نیز تولید می کند.
زیرانداز ضد آب دنا بافت از یک لایه پارچه جاجیم با کیفیت بالا و یک لایه لیمینت درجه یک ۷۰ گرم و ۹۰ گرم دوخت و بسته بندی می شود.تمام زیرانداز های جاجیمی دنا بافت دارای دسته و چسب مخصوص برای حمل راحت می باشند که در صورت سفارش مشتری نیز در کاور های درجه یک بسته بندی نیز می شوند.

زیرانداز ضد آب جاجیم

زیرانداز ضد آب جاجیم در اصفهان و یزد بیشترین تولید را دارد که در سال های اخیر به دلیل استقبال خوبی که از این زیرانداز در عراق می شود تولید بالایی در ایران دارد.ویژگی ضد آب داشتن و رنگ بندی زیبای این زیرانداز باعث شده است که مشتریان ریادی برای بازار های مختلف داشته باشد.

زیرانداز ضد آب

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی زیرانداز جاجیم مسافرتی حصیری پلاستیکی

نمایندگی زیرانداز جاجیم مسافرتی و نمایندگی حصیری پلاستیکی یکی از راههایی می باشد که خریداران …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام