پنج شنبه , فروردین ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز ارزان / تولیدی زیرانداز جاجیم در اصفهان با قیمت ارزان و فروش عمده

تولیدی زیرانداز جاجیم در اصفهان با قیمت ارزان و فروش عمده

تولیدی زیرانداز جاجیم در اصفهان زیاد یافت می شود اما از بهترین و بزرگترین تولیدی های شهر اصفهان در زمینه تولید زیرانداز جاجیم حصیر پلاستیکی کاور جارختخوابی تشک مسافرتی و انواع بالشت وجود دارد گروه تولیدی نیرباف Nirbaf می باشد. برای خرید اهر گونه از محصولات ذکر شده و دیگر محصولات تولیدی نیرباف با شماره درج شده در صفحه تماس بگیرید. زیرانداز جاجیمی از محصولاتی می باشد که در سال های اخیر رونق چشم گیری داشتند.

تولیدی زیرانداز جاجیمی نیرباف در اصفهان

جاجیم نوعی پارچه ی ضخیم و دورویه است که خطوط و نقوشی لوزی شکل دارد و در دو نوع نواری و سنجابی تولید می شود. جاجیم بافی به عنوان یکی از صنایع دستی معروف در کشور، از دیرباز در برخی از استان ها از جمله اصفهان، آذربایجان شرقی، اردبیل، مازندران، کرمانشاه، همدان، لرستان و فارس در بین عشایر و خانواده های روستایی رواج داشته است.

در گذشته از جاجیم به عنوان رویه ی کرسی استفاده میشد چرا که دارای ضخامت لازم برای حفظ گرما بود؛ اما با گذشت زمان و با توجه به نیاز روزمره ی مردم، بعد ها زیرانداز حصیری و زیرانداز مسافرتی نیز تولید شد. در حال حاضر تعداد زیادی تولیدی زیرانداز جاجیم در اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فعال در این عرصه در کشور وجود دارد. از دیگر محصولاتی که در تولیدی نیرباف تولید و روانه بازار می شود:

تولیدی زیرانداز جاجیم با کیفیت در اصفهان

همان طور که گفته شد اصفهان یکی از قطب های صنایع دستی از جمله صنعت جاجیم بافی در کشور است. پس اگر به دنبال یک تولیدی زیرانداز جاجیم در اصفهان هستید، تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت به راحتی می توانید تعداد زیادی از این تولیدی ها را پیدا کنید. این تولیدی ها انواع گوناگونی از صنایع دستی جاجیمی از جمله زیر انداز های مسافرتی و حصیری در ابعاد و طرح های مختلف را با قیمت بسیار مناسب عرضه می کنند. به عنوان مثال، تولیدی نیرباف و حصیر نیرباف اصفهان از جلمه این تولیدی ها هستند که ضمن برخورداری از تنوع و کیفیت مطلوب در محصولات، قیمت های به نسبت مناسبی را نیز ارائه می کنند. انواع زیرانداز در سایزهای:

  • سایز ۳
  • سایز ۶
  • سایز۹
  • سایز ۱۲ و …

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید زیرانداز حصیری و زیرانداز جاجیم

کارخانه تولید زیرانداز حصیری انواع زیر انداز های حصیری درجه یک خود را از طریق …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام