سه شنبه , تیر ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / تشک آکاردئونی / تشک مسافرتی آکاردئونی ارزان قیمت اصفهان

تشک مسافرتی آکاردئونی ارزان قیمت اصفهان

تشک مسافرتی آکاردئونی اصفهان دارای طرح های زیبا در ایران با استاندارد های صادراتی تولید و به بازار داخلی عرضه و نیز در اختیار خریداران خارجی قرار می گیرد. به همی علت میتوان شاهد فروش عمده و گسترده تشک مسافرتی و تشک آکاردئونی به آنها بود. تولید تشک آکاردئونی و تولید تشک های مسافرتی بخش اعظمی از تولید تشک اصفهان و کشور را شامل می شود.

تشک مسافرتی آکاردئونی

تشک مسافرتی آکاردئونی از جمله تولیداتی می باشد که ایرانی ها همواره توجه ویژه و خاصی به آن دارند. زیرا این کالا دارای استاندارد های لازم هست و میتوان از این تولید این کالا ها بیشترین استفاده را در سفر های متفاوت کرد. با توجه به این که امروزه متریال خوب و با کیفیت بالا در این تشکها مورد استفاده قرار می گیرد، میتوان هم مقاومت خوبی از آن ها را دید و هم زیبایی طراح های مختلف و کیفیت بالا را شاهد بود. تشک های مسافرتی و تشک آکاردئونی در گذشته با حجم زیاد جز کالا های وارداتی کشور بوده اند ولی امروز با استاندارد های لازم تولید و به بازار داخلی عرضه و نیز صادرات می شود. از ویژگی های این نوع تشک آکاردئونی:

  1. مقاومت
  2. زیبایی
  3. طراحی خوب
  4. رنگ بندی متنوع
  5. تولید از بهترین متریال

تشک مسافرتی

صادرات تشک مسافرتی

تشک مسافرتی در ایران به منظور صادرات مد نظر بوده و امروزه از سوی کارخانه های تولید تشک مسافرتی و تشک آکاردئونی مختلف به صورت تخصصی تولید و روانه بازار می شود. این تشکها را میتوان با صادرات به تعدادبالا در دیگر کشور ها همراه کرد. البته با استاندارد های لازم و کیفیت بالا. از جمله کشور های خریدار تشک مسافرتی و تشک آکاردئونی:

  • عراق
  • عمان
  • قطر
  • افغانستان

تولید تشک آکاردئونی

تولید تشک آکاردئونی در ایران در شهر های اصفهان ، تهرن ، مشهد هست که در این بین سهم اصفهان از دیگر شهر ها بیشتر می باشد. بخش زیادی از تولید تشک آکاردئونی اصفهان و نیز صادرات می شود.

تشک مسافرتی آکاردئونی

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی نیرباف فروش تشک مسافرتی و زیرانداز جاجیمی و حصیر پلاستیکی

تولیدی نیرباف محصولات زیادی را تولید و رانه بازار های داخلی و خارجی کشور می …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام