سه شنبه , تیر ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / تشک آکاردئونی / تشک فروشی انواع تشک مسافرتی آکاردئونی و ابری ارزان

تشک فروشی انواع تشک مسافرتی آکاردئونی و ابری ارزان

تشک فروشی های زیادی در ایران وجود دارد که انواع تشک مسافرتی ، تشک آکاردئونی ، تشک ابری ارزان ، تشک طبی ، تشک فنری ، تشک بادی و … را با تنوع رنگ و سایز با قیمت های متفاوت به مردم می فروشند. از بزرگ ترین و بهترین تشک فروش هی کشور می توان به تشک فروشی های شیراز ، تشک فروشی های تهران ، تشک فروشی های اصفهان ، تشک فروش های مشهد و … اشاره کرد که تشک های مختلف را با برند های متفاوت بصورت عمده و خرده به فروش می رسانند.

تشک فروشی شیراز

تشک فروشی در شیراز زیاد وجود دارد. در این تشک فروش ها تشک های مختلفی مانند تشک آسفری الیافی، تشک آکاردئونی ف تشک ابری ، تشک های بادی، برقی و … را می توان پیدا و خریداری کرد. تشک ابری دارای قیمت پایینی هست که در خیلی از جاها از این تشک استفاده می کند. از مواردی که تشک ابری استفاده می شود:

  • در خوابگاها
  • هتل ها
  • سازمان ها

تشک فروشی

تشک فروشی های تهران

تشک فروشی های تهران بزرگ ترین و بهترین تشک فروش های کشور را به خود اختصاص داده اند. در این مکان های هر نوع تشکی را بخواهید می توانید بخرید. آنچه در این چند سال شاهد آن بودیم این است که با توجه به شرایط ضعیف اقتصادی کشور مردم بیشتر دنبال خرید تشک های ارزان قیمت مثل تشک آکاردئونی ارزان، تشک سفرس ارزان، تشک ابری ارزان ، تشک بادی ارزان و خلاصه تشک هایی با قیمت ارزان بوده اند. در زیر به مزیت تشک های آکاردئونی که یک نمونه ای از تشک هایی می باشد که مردم از خرید آنها استقبال کرده اند اشاره می کنیم:

  • قابل شستشو
  • قیمت پایین
  • وزن کم
  • حجم کم

تشک فروشی

تشک فروش در اصفهان

تشک فروش در اصفهان خیلی زیاد وجود دارد که اکثر تشک های مسافرتی و تشک های آکاردئونی را بفروش می رسانند، زیرا در اصفهات تولید تشک آکاردئونی و تشک سفری و تشک مهمان خیلی زیاد انجام می گیرد. از کابردهای تشک مسافرتی:

  • استفاده بعنوان زیر انداز
  • مناسب برای تشک مسافرت
جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت تشک مسافرتی اصفهان و تولید انواع تشک با بهترین کیفیت

قیمت تشک مسافرتی نیرباف یا همان تشک مسافرتی اصفهان و دیگر نقاط کشور به عوامل …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام