جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه / تشک دست دوز / تشک دست دوز پنبه ای و الیافی و فروش عمده

تشک دست دوز پنبه ای و الیافی و فروش عمده

تشک دست دوز پنبه ای در دسته تشکهای و سنتی قرار دارد هنوز طرفداران زیادی نیز دارد تشکهایی با راحتی خواب و در تابستان خنک و البته در زمستان گرمی خاصی را برای انسان ایجاد می کنند. تشکها پنبه ای برای استفاده کسانی که دوست دارند کف خواب باشند مناسب بوده و هم برای تشک مهمان بسیار مطلوب هستند. این تشک ها مانند تولید تشک آکاردئونی زیاد تولید و روانه بازار میشوند.

تشک دست دوز پنبه ای و ویژگی های آن

تشک پنبه ای جنس پارچه نخی خوبی دارند که دارای طرح های زیبا و سفید رنگ هستند. این پارچه‌ها به متقال معروف می باشند. داخل تشکهای پنبه ای از الیاف پنبه پر شده است. حجم الیاف در داخل این تشکهای دست دوز متفاوت است که باعث تغییر قیمت آن ها نیز میشود. همینطور ارتفاع این تشکها بسته به حجم و وزن الیاف تغییر میکند. تشکهای سنتی پنبه ای در طول تشک دوخت میشوند. این نوع دوختها هم جلوه زیبایی به تشکها میدهد و هم در طول زمان از جابجا شدن الیاف و پنبه در سطح تشکها جلوگیری نیز میکند. از ویژگی های تشک پنبه ای دست دوز:

  • مناسب برای تشک مهمان
  • مناسب برای تشک تخت
  • نرم و دارای ضخامت قابل تنظیم

تشک دست دوز

کیفیت بسته بندی تشک های دست دوز

کیفیت بسته بندی تشکهای دست دوز برای خانم هایی که به نظم و ترتیب اهمیت میدهند و همینطور فضای زیادی برای نگه داشتن رختخواب ها و سایل خواب خود و مهمان ندارند بسیار با اهمیت و مهم میباشد. بسته بندی هایی که بصورت مکعب مستطیل و کیف مانند میباشند برای چید مان و نظافت تشکها بسیار مناسب هستند. عواملی که کیفیت بسته بندی را امری لازم جلوه میدهد:

  • جابجایی راحت
  • اشغال کردن فضای کم

تشک دست دوز پنبه ای

تشک دست دوز الیافی

تشک دست دوز الیافی نیز از تشکهای پر خرید و فروش بین تشکهای دیگر می باشند. این تشکها به دلیل دست دوز شدن از کیفیت بالای دوخت،الیاف، نخ و … میباشد. این تشکها همانند تشک آکاردئونی در سایزها و وزن ها متفاوت دوخت و عرضه بازار می شوند. لازم است بدانید که این تشکها قابل شستشو نیز میباشند. ازمهمترین ویژگی های این تشکها میتوان موارد زیر را نام برد:

  • کیفیت بالا
  • قیمت مناسب
  • قابل شستشو
  • مناسب برای تمام سنین

تشک دست دوز پنبه ای

 

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی آکاردئونی ارزان قیمت و تشک دست دوز

تشک مسافرتی آکاردئونی ارزان قیمت از پر فروش ترین نوع تشک رایج در بازار است. …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تلگرام